Strona główna
O mnie
Blog
Akademia Online
Przepisy
Ciasta
Kremy
Artykuły
Dodatki do tortów
Połączenia smakowe
Do pobrania
Galeria
Kontakt
Newsletter
Dzieci idą do szkoły a mamy do Akademii

Dzieci idą do szkoły a mamy do Akademii

Artykuł
wpisy podobne:

Beza Pavlova - nowe podejścieBeza Pavlova - nowe podejścieW Cukrowym Ogrodzie W Cukrowym Ogrodzie Słodki Warsztat Cukiernika ArtystySłodki Warsztat Cukiernika ArtystyPodaruj PiernikaPodaruj Piernika

Już nie musisz tracić cennego czasu na szukanie filmików w Internecie. Dołącz do Akademii i zdobywaj rzetelną wiedzę opartą na doświadczeniu, w dogodnym dla siebie czasie, by rozwijać pasję pieczenia oraz dekorowania, zarabiać i realizować swoje cele.


Dzieci idą do szkoły, a mamy do Akademii
Jesienią, kiedy dzieci wracają do szkolnych obowiązków, możemy odzyskać nieco czasu dla siebie. Możemy znów pomyśleć o realizowaniu naszych planów i zamierzeń, o powrocie do naszych pasji, a może odkryciu czegoś zupełnie nowego.

Pieczenie i dekorowanie wypieków to idealne zajęcie ma długie jesienne wieczory, kiedy deszcz i chłód skuteczne zatrzymają nas w domu. To sposób na stworzenie czegoś pysznego i pięknego za razem dla naszych bliskich, a może także dla innych.

Jeżeli już pieczesz i dekorujesz albo dopiero chciałabyś zacząć, odkryj Akademię słodkich Dekoracji wypełnioną szkoleniami online z podstaw nowoczesnego cukiernictwa i technik dekoracji tortów, babeczek i ciasteczek. Znajdziesz tu także szkolenia z tworzenia delikatnych kwiatów cukrowych do dekoracji wyjątkowych tortów.


Dołącz do Akademii i rozpocznij swoją cukierniczą przygodę już dziś.


Idę do AkademiiPoprzedni Nastepny
Poznaj słodkie piny profilu Kawał Ciacha
Kategorie bloga

Torty Ciasta Kremy Dodatki do tortów Połączenia smakowe Szkolenia Artykuły
a b c d e
Polityka prywatności