Strona główna
O mnie
Blog
Akademia Online
Przepisy
Ciasta
Kremy
Artykuły
Ozdoby
Dekoracje stołu
Do pobrania
Galeria
Kontakt
Newsletter
podkładka pod tort z motywem drewna

podkładka pod tort z motywem drewna

wpisy podobne:

Kwiaty z papieru jadalnegoKwiaty z papieru jadalnegoCukrowe pączkiCukrowe pączkiCukrowe hortensje IICukrowe hortensje IIBukiet z kwiatów cukrowychBukiet z kwiatów cukrowych

Podkładka, na której stoi tort, to często jego przedłużenie, nie tylko stanowi podstawę, ale także dopełnia kompozycję całości. Jednym z moich ulubionych motywów, które umieszczam na podkładkach to tekstura drewna.


Rzeczy w rzeczywistości, często stawiamy na deskach podłogi, kuchennego blatu czy drewnianej szafce, więc umieszczenie ich tortowych odpowiedników na drewnianej podkładce sprawia, że wyglądają bardziej realnie.
Na przykład: damska torebka, gdzie najczęściej ją kładziesz?
Może na szafce przy wejściu.

Obrazek: Tort dla dany torebka MK

Deski z masy cukrowej możemy także wykorzystać do obkładania mebli, na przykład jasnej, przecieranej komody z pokoju dziecięcego.

Obrazek: Tort w kształcie komody

Wiele już powstało mebli w słodkiej pracowni Piece A Cake, a nawet jedna trumna (dla dociekliwych jest tutaj, ale ciiiii)


Jak zrobić teksturę drewna na podkładce pod tort
Wszystko zaczyna się od przygotowania "desek". Mogą być cieńsze, grubsze, dłuższe, krótsze i w dowolnym kolorze. Wszystko zależy od Twojego pomysłu.

Obrazek: Deski z cukru

Z desek postał leżak, element tortu parawaning.

Obrazek: Tort plaża

Podkładka nie zawsze musi być obkładana pojedynczymi deskami, choć wygląda to wtedy bardzo realistycznie, można nanieść teksturę desek na lukier ułożony już na podkładce - jak na tym różowym torcie. Został on obłożony razem z podkładką, a dopiero potem naniosłam na podstawę strukturę drewna.

Obrazek: Różowy tort na różowej podłodze

Po wyschnięciu lukru, częściowo maluję wzór barwnikami spożywczymi, wyglądają wtedy bardziej realistycznie.


Dokładne szkolenie, krok po kroku, jak wykonać słodkie deski i uzyskać realistyczny efekt drewna z masy cukrowej, na trzy sposoby, znajdziesz tutaj, na platformie kursowej Akademii.


Obrazek: Przypnij PINa ze szkoleniem
Obrazek: Jak zrobić deski z masy cukrowej - szkolenie

Obrazek: podpis


Chcesz rozwijać swoją pasję dekorowania tortów, podnosić umiejętności, wzbudzać podziw swoimi dziełami, albo zarabiać na czymś co i tak kochasz?

Odkryj naszą profesjonalną platformę cukierniczych kursów online i dołącz do Cukrowych Artystek w Akademii oraz w naszej grupie na fb.Poprzedni Nastepny
Poznaj słodkie piny profilu Kawał Ciacha
Kategorie bloga

Torty Ciasta Kremy Ozdoby Dekoracje stołu Szkolenia Artykuły
a b c d e
Polityka prywatności