Strona główna
O mnie
Blog
Akademia Online
Przepisy
Ciasta
Kremy
Artykuły
Dodatki do tortów
Połączenia smakowe
Do pobrania
Galeria
Kontakt
Newsletter

Dekoracje

Wigilia

Wigilia

Wigilia, to tak szczególne przyjęcie, że przy stole, co roku musi być wyjątkowo. Czasem dominuje śnieżna biel, lekko muśnięta złotym pyłem, czasem złoto z całym swym przepychem, pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają. Łagodne, ciepłe światło świec grzeje wszystkie serca wokół stołu i wskazuje drogę tym, którzy ciągle jeszcze w drodze.
Czytaj całość
Przyjęcie urodzinowe Igrzyska Śmierci

Przyjęcie urodzinowe Igrzyska Śmierci

Igrająca z ogniem powinna mieć w komplecie do płonącego Kosogłosa, gorejące przyjęcie - voilà. Dekoracja stołu płonie czerwonymi świecami, czerwienią serwetek przy nakryciach a nawet płomieniami z galaretek ;).
Czytaj całość
Przyjęcie Halloween 1.0

Przyjęcie Halloween 1.0

Dekoracja Halloween'owego przyjęcia to kombinacja czerni i pomarańczu. Centralną część stołu zajmuje płyta nagrobna i czaszka, przy nakryciach czarne serwetki, wizytówki z nietoperzami i tosty z zapieczonym serowym duchem - to dodatek do tradycyjnej, tego dnia, zupy dyniowej.
Czytaj całość
Przyjęcie na 1 urodziny Piraci

Przyjęcie na 1 urodziny Piraci

Piracka przygoda przywodzi na myśl tropikalne plaże i rejsy po dalekich morzach. To dziecięcy sen chłopca o walce z piratami, w której zawsze zwycięża dobro, a zło ponosi sromotną klęskę. To marzenie, które nigdy nie dorośnie.
Czytaj całość
Przyjęcie komunijne 1.1

Przyjęcie komunijne 1.1

Przyjęcie komunijne dla dziewczynki - w różu, a jakże. Stół ustawiony w ogrodzie pod białym namiotem, nakryty został delikatną porcelaną i ozdobiony w kolorach ecru i różowym. Eleganckie wizytówki, wskazujące gościom ich miejsca, udekorowały misterne, koronkowe kwiatuszki a pod sklepieniem zawisły szklane kule.
Czytaj całość
Przyjęcie komunijne 1.2

Przyjęcie komunijne 1.2

Tym razem przyjęcie dla dziewczynki w odcieniach bieli i różu. Dwa piętra piernikowego ciasta doskonale skomponowanego z kremem tiramisu, okryte zostały białym lukrem i ozdobione żywymi kwiatami oraz perełkami.
Czytaj całość
Poprzednia
Następna
Poznaj słodkie piny profilu Kawał Ciacha
Kategorie bloga

Torty Ciasta Kremy Dodatki do tortów Połączenia smakowe Szkolenia Artykuły
a b c d e
Polityka prywatności