Strona główna
O mnie
Blog
Szkolenia
Do pobrania
Galeria
Kontakt
Newsletter
Kawal Ciacha

Pierniki - świąteczne cudeńka

04 Dec 2016
Tort
wpisy powiazane:

Dekoracje świąteczneDekoracje świątecznePiernikowe choinki 3DPiernikowe choinki 3DDomek z piernikaDomek z piernikaPiernikowe obręcze do serwetekPiernikowe obręcze do serwetek

Do Wigilii niespełna trzy tygodnie, więc to już ostatnia chwila aby zaczynić ciasto na pierniki.Uwielbiam ten czas, gdy słodki, korzenny zapach wysyca powietrze, a w domu robi się jakby cieplej. Szalony pośpiech nieco zwalnia, by znaleźć czas na pierwsze świąteczne akcenty, i może to tylko kuchenny ręcznik w lukrowane pierniczki - dla mnie właśnie nastał magiczny czas.
Wpadnijcie do mojej słodkiej kuchni na wspólne piernikowe pieczenie.

Przepis na pierniczkiWłaśnie oddaję w Wasze ręce drugą kartkę z przepiśnika Matildy - zaprzyjaźnionego Królika z KiciNici. Dopiero co, razem z dziećmi zdobiliśmy pierniki przy dźwiękach świątecznego przedstawienia, a już dziś z naszej magicznej kuchni ślemy Wam do kolekcji przepis na piernikowe słodkości.

domek z piernika

W tym roku wybrałam prostą i niezwykle efektowną dekorację brązowego, piernikowego ciasta - biały lukier z zieloną gałązką ostrokrzewu i czerwonymi owocami. Ten motyw ozdobił nie tylko ciasteczka i serwetki na wigilijny stół, ale także świąteczne bransoletki, które mieliście szanse wygrać w naszej słodkiej loterii na fb. To jednak dopiero początek - piernikowe szaleństwo czas zacząć.

bransoletka z pierniczkiem

Wkrótce piernikowe obręcze na serwetki i czym zapełnić cookie jar :)
Tagi: Boże Narodzenie, piernikowy
Poprzedni Nastepny
Poznaj słodki kanał Piece A Cake
Kategorie bloga

Torty Szkolenia Artykuły
Polityka prywatności