Strona główna
O mnie
Blog
Szkolenia
Do pobrania
Galeria
Kontakt
Newsletter
Kawal Ciacha

Tort dla chłopaka grill Audi

10 Mar 2018
Tort
wpisy powiazane:

Krem mascarpone z białą czekoladąKrem mascarpone z białą czekoladąKrem mascarpone ze śmietanką (bez jajek)Krem mascarpone ze śmietanką (bez jajek)Krem maślany na bezie szwajcarskiejKrem maślany na bezie szwajcarskiejLemon curdLemon curdBiszkopt waniliowyBiszkopt waniliowy
Marzenia dużych chłopców często oscylują wokół czterech kółek: na ziemi, a czasem także na masce, choć jak mnie ostatnio skorygowano, to nie kółka, a pierścienie i pozwolicie, że nie zrymuję ;)
Dzisiejszy kawałek grilla pachnie białą czekoladą i orzeźwia świeżą cytryną.

Tort na osiemnastkę grill Audi

Jak zrobić tort na osiemnaste urodziny w kształcie grilla AudiUpiekłam biszkopt waniliowy w prostokątnej blaszce 25x35 cm (z podwójnej porcji składników). Przecięłam go na trzy warstwy i nasączyłam od wewnątrz ponczem z wody, soku wyciśniętego z cytryny i wódki cytrynowej.
Do przełożenia użyłam trzech rodzajów kremów. Pierwsze przełożenie to krem kremem mascarpone z białą czekoladą, na którym ułożyłam cienkie plastry cytrynowej galaretki. Drugie natomiast to intensywne i aromatyczne lemon curd - czyli krem cytrynowy, który nałożyłam na kremem mascarpone i delikatnie przemieszałam.

Tort schłodziłam i obłożyłam kremem maślanym na bezie szwajcarskiej oraz czarnym lukrem plastycznym wraz w podkładką.

Z szarej masy cukrowej wycięłam paski oraz cztery pierścienie składające się na logo Audi, które po przyklejenieu pomalowałam srebrnym barwnikiem spożywczym.

Tort urodzinowy dla chłopaka pierścienie Audi

Zobaczcie film z powstawania tego tortu w Piece A Cake.Podoba Ci się efekt końcowy?

Tagi: biała czekolada, cytrynowy
Poprzedni Nastepny
Poznaj słodki kanał Piece A Cake
Kategorie bloga

Torty Szkolenia Artykuły
Polityka prywatności